Dlaczego my

To nie Rodzice wybierają przedszkole ale Dziecko. 
Przyprowadź Dziecko na bezpłatną tygodniową próbę (2 godz. dziennie) i sprawdź.

GŁÓWNE POWODY DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ 

Niepubliczne Integracyjne Przedszkolne Montessori ANIOŁKOWO i Klub Malucha,  z kompletną bazą do realizacji wytycznych MEN.

(informacja w pigułce).

I. Bogata oferta edukacyjna– skuteczna nauka poprzez zabawę metodą Marii Montessori, dająca dziecku trwałe podstawy rozwojowe na całe życie (zapewniająca lepszy start w szkole), szczególnie poprzez:

Skuteczny stały rozwój dziecka poprzez dobrane montessoriańskie "zabawki" które są pomocami dydaktycznymi. Zabawa wymaga tu od dziecka aktywności intelektualnej, zapewniającej dziecku rozwój jego zdolności, szczególnie do nauk ścisłych i językowych.  Dodatkowo wykorzystujemy także elementy metody ruchu rozwijającego Weroniki Sherbone na rzecz szeroko pojętego zdrowia dziecka (fizycznego, psychicznego i społecznego). 

Wyselekcjonowaną, wysoko kwalifikowaną, ciepłą, lubianą przez dzieci, kadrę nauczycielską (wszyscy z wyższym wykształceniem).

Program nauczania języka angielskiego w przedszkolu, realizowany jest w sprawdzonej konwencji bilingwalnej tzn. realizacja programu dydaktycznego odbywa się w języku polskim oraz w języku angielskim. W każdej grupie jeden z nauczycieli jest anglojęzyczny, który przez cały dzień prowadzi konwersację z dziećmi tylko w języku angielskim, dzięki czemu Twoje dziecko będzie miało stałą styczność z językiem obcym.

Duży, przestronny, parterowy, bez barier architektonicznych, budynek (600 m.kw), gdzie każda 15-osobowa grupa przebywa w klasie ok 60 m.kw. w dwóch połączonych salach, wyposażonych w specjalistyczne, wyselekcjonowane montessoriańskie zabawki-pomoce dydaktyczne, stosowne do wieku dzieci; oraz duży profesjonalnie rozplanowany plac zabaw ( 2040 m.kw) z atestowanym sprzętem zabawowo-rekreacyjnym (zjeżdżalnie, tory, huśtawki, karuzela, zadaszona piaskownica, górka, itp.) - zapewniające Twojemu dziecku swobodną i bezpieczną zabawę.

Monitoring sal i placu zabaw – rodzice mogą stale oglądać swoje pociechy podczas pobytu w przedszkolu. 

 

Oferujemy wszystkim dzieciom pomoc psychologiczną, terapeutyczną i logopedyczną, poprzez terapię integracji sensorycznej oraz wczesne wspomaganie rozwoju dziecka prowadzone przez  licencjonowanych terapeutów, psychologa i logopedę. 

Ostatnio, jako jedno z niewielu przedszkoli w Polsce, poszerzyliśmy naszą ofertę o możliwość oceny postępów w edukacji przedszkolnej dzieci oraz jej stymulowania, poprzez wykorzystanie możliwości jakie daje nowe narzędzie diagnostyczne - skala rozwoju IDS-P dla dzieci w wieku przedszkolnym.

II. Dzieciom z orzeczeniem o autyźmie  zapewniamy pęłen  pakiet terapeutyczny, zgodnie z orzeczeniem.

III.   Posiłki

Smaczne domowe posiłki z własnej kuchni.

IV.   Zajęcia dodatkowe.

Nauka gry na pianinie, balet, robotyka lego, gry i zabawy ruchowe oraz nauka tańca.

V.   Przedszkole jest doposażone w tablicę multimedialną.

VI.  Nadzór pedagogiczny nad przedszkolem sprawuje Kurator Oświaty w Warszawie.

w związku ze smogiem, zainstalowano   w każdej sali i na korytarzu szwedzkie oczyszczacze powietrza z Smokestop filtrem, posiadające   filtry HEPASilent™, które są w stanie wyłapać 99.97% cząsteczek zanieczyszczeń o wielkości 0.1 mikrona.

SPRAWDŹ NAS!   Onegdaj, kierownictwo przedszkola Aniołkowo zebrało informacje od rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola w latach ubiegłych, obecnie uczniów szkół podstawowych, o wynikach ich dzieci w szkole. Dzieci uczą się dobrze w większości wyróżniająco, szczególnie z matematyki i języka angielskiego. Na pytanie, czy te wyniki można powiązać z realizowanym programem montessoriańskim w Aniołkowie.

Prawie wszyscy pytani odpowiedzieli, że tak.  Choć:

Pięcioro rodziców podając oceny dziecka zastrzegło,  iż nie mają pewności, czy jest to związane z programem  przedszkolnym w Aniołkowie, czy ze szczególnymi zdolnościami ich dzieci, ale są zadowoleni z przedszkola! ZAPRASZAMY.